• autor: Gal_anonim, 2010-08-23 10:31

ULKS HERMANOWICE

3 - 2

LKS NAKŁO

Na miejscowym stadionie w Hermanowicach największym przeciwnikiem okazało się słońce, które oślepiało i utrudniało grę prawie przez cały mecz wszystkim zawodnikom, jednak w pierwszej połowie to goście stwarzali multum sytuacji w których raziła nieskuteczność. Pierwszą dobrą okazje na włożenie piłki do siatki zmarnował D.Mikulec, który strzelając w długi róg bramki niewiele się pomylił, później wcale nie było lepiej. Kierepka popisał się odrobiną techniki ośmieszając obronę rywali jednak strzał w krótki róg zdołał sparować bramkarz na rzut rożny. Chwilę później w polu karnym z piłką tańczył Herman i po minięciu kilku obrońców jego strzał zatrzymał się na bramkarzu. W sytuacji sam na sam w około 36min nie zachwycił tym razem Kierepka, który w dogodnej sytuacji w zasadzie podał z główki do goalkeepera przeciwników.Kilka minut nie minęło gdy po rzucie rożnym nie upilnowany S.Mikulec strzałem z głowy przestrzela bramkę w dogodnej sytuacji.Tyle zmarnowanych akcji musiało się w końcu zemścić, tracimy bramkę w 42min po rzucie wolnym, nie upilnowany zawodnik w zasadzie z linii końcowej boiska wpakował piłkę do siatki Frankiewiczowi, który aż do tego momentu świetnie radził sobie w polu karnym przerywając wszystkie akcje przeciwników. Druga połowa zaczęła się od ataków jednej i drugiej drużyny jednak to gospodarze kolejny raz po rzucie wolnym w zamieszaniu w okolicach linii 5m wpakowali piłkę do bramki.Po tej bramce zawodnicy z Hermanowic wrzucili sobie na luz licząc że 3 pkty mają już w kieszeni jednak nie przewidzieli że goście będą się w stanie podnieść i w ciągu kilku minut doprowadzić do remisu, po składnej akcji Sroka - Herman ten drugi strzela pierwszą bramkę w barwach klubu. Na drugą długo nie musieliśmy czekać, po wrzutce Zająca strzałem z głowy doprowadza do wyrównania. Nadzieję na zwycięstwo odebrał nam liniowy który nie podniósł chorągiewki w absurdalnej akcji gdzie obaj napastnicy rywali byli na spalonym, strzał pierwszego z nich fenomenalną obroną sparował Frankiewicz lecz w prost pod nogi następnego rywala, który już się nie mylił.

Fatalna postawa sędziów razi i niszczy piękno spotkań takich jak to jednak gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę tych akcji z pierwszej części spotkania wynik ustalony by był już przed przerwa